TR - EN

Hastanemize yapacağınız tüm müracaatlarda nüfus cüzdanınızı mutlaka ibraz ediniz.

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  08.03.2021 yayınlanma

  Hastanemizde bugün Başhekimimiz Doç. Dr. Nejat ALTINTAŞ, Hemşirelik Hizmetleri Müdürümüz Doç. Dr. Tülin YILDIZ ve Başmüdürümüz Ayhan BAYRAKTAR hastanemizde çalışan tüm kadın personellerimizin ve hastalarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutlayarak, karanfil dağıttı.

 • Sağlık Kalite Standartları Uzaktan Eğitim Programı

  19.08.2020 yayınlanma

  Merkez Müdürlüğümüz bünyesinde çalışanlara verilmesi gereken SKS (Sağlık Kalite Standartları) zorunlu eğitimleri uzaktan eğitim şeklinde verilmeye başlanmıştır. Personeller NKUZEM üzerinden eğitimleri takip edebilirler. Not: NKUZEM sistemine giriş için personel kullanıcı adı olarak mail adreslerini şifre olarak Tc kimlik numaralarını kullanabilirler. Eğitim sayfası için tıklayınız.

 • Hastanemizde Pandemi Süreci Ayın Personelleri Seçimi ve Ödül Töreni Düzenlendi.

  07.07.2020 yayınlanma

  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Covid – 19 Pandemisi süresince Coronavirüslü veya şüphelisi hastalarla birebir temas durumunda kalmaktan çekinmeyerek özveriyle çalışan hastane personellerimizin Haziran ayı itibariyle Ayın Personelleri seçimi yapıldı ve ödülleri törenle takdim edildi. Hastanemiz Konferans Salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleşen törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Hastanemiz Başhekimi Doç...

 • 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

  06.03.2020 yayınlanma

  Merkez Müdürlüğümüzde bugün Başhekimimiz Doç. Dr. Nejat ALTINTAŞ, Başhekim yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Berna ERDAL, Hemşirelik Hizmetleri Müdürümüz Doç. Dr. Tülin YILDIZ ve Başmüdürümüz  Ayhan BAYRAKTAR  hastanemizde çalışan  bayan personellerin   ve hastalarımızın  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutlayarak, karanfil dağıttı.